Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık Mini Ekskavatör 

İnsan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda insanların yardımına iş makinaları koşmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan gücünün daha az kullanılması ve yapılacak işin daha hızlı sonuçlanması için birçok makina üretilmektedir. Ekskavatörler genellikle inşaatlarda hafriyat işlerinde kullanılan makinelere verilen isimdir. Ekskavatörler yapılacak olan işin büyüklüğüne göre farklı özelliklerde bulunabilmektedirler. Firmamızdan mini ekskavatör kiralama yapabilirsiniz.

Ekskavatör hafriyat işlerinde  kullanılan işinin uzmanı profesyonel araçlardır.  Çeşitleri arasında Ters kepçeli ekskavatör, çekme kepçe ekskavatör, şavul ekskavatör ve vinç gibi farklı türlerde Ekskavatör  vardır. Ekskavatörler  farklı amaç ve hizmetler  için üretilmiştir ve alanlarına göre farklı bölge ve yerlerde kullanılmaktadır. 

Paletli Mini  Ekskavatör

Paletli Mini Ekskavatör Hidrolik kumandası sayesinde birçok farklı yöne çalışabilmesi sayesinde  çalışmaları rahatlıkla yapabilmektedir.  Paletli mini ekskavatör engebeli ve zor çalışma koşulları bulunan alanlarda/ arazilerde paletli iş makineleri kullanılmaktadır. Beton ve asfalt olan yerlerde paletli kiralık mini ekskavatör firmamızdan kiralayarak işlerinizi yaptırabilirsiniz. 

Ekskavatörler Nerelerde Kullanılır? 

Ekskavatörler genellikle inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Zemin düzeltme işlemlerinde de mini ekskavatör tercih edilmektedir. Ekskavatörler ağır şartlarda ve çalışma koşulu olarak zorlu bölgelerde tercih edilme sebeplerinden en önemlisi her mevsime göre uygun çalışması ve her türlü çamurlu zeminlerde karlı havalarda tercih edilen iş makinalardır. Bu makinalar için firmamız en kaliteli hizmetleri sınmaktadır.

Kiralık Mini Ekskavatör 

Firmamızın sunduğu kiralık mini ekskavatörler dar alanlarda esnek çalışarak her türlü çevreye uygun çalışabilmektedir. Her arazide ekskavatör kolaylıkla kullanılmaktadır. Normal şartlar 10 işçinin 1 haftada yaptığı işi  mini ekskavatörler 1 günde tamamlayabilmektedir. 

Ekskavatör Kiralama Nasıl Yapılır?

İnşaat işi ile uğraşan hemen herkesin kullandığı ekskavatörler ekskavatör kiralama hizmeti veren firmamızdan teklif alarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama yapabilirler. 

Mini Ekskavatör Kiralamalarda Gerekli Evraklar

Ekskavatörler  kiraya verecek kişilerden bazı evraklar istenmektedir. Ekskavatörü kullanacak olan kişinin operatör ehliyeti, ekskavatörün iş güvenliği belgesi, ekskavatör muayene belgesi gibi evraklarınızın tesliminden sonra ekskavatörünüzü kiraya verebilirsiniz. Aynı şekilde, ekskavatör kiralaması yapacak olan firmalarda evrakları olmadan ekskavatörü inşaat alanına sokamazlar. Belgesiz ve yetkisiz kişiler tarafından kullanılan ekskavatörler birçok iş kazasına neden olabilmektedir. Firmamız sizlere kiralık mini ekskavatör  hakkında en iyi hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

hemen ara