Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık Mini Ekskavatör

Hafriyat denilince akla inşaat hafriyatından sonra taş, toprak, demir gibi her türlü atık gelebilir. Karayolları, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin planlama aşamasında bir diğer önemli adım ise hafriyat çalışmalarının planlanmasıdır. Günümüzde hafriyat çalışmaları en yeni makine ve araçlar kullanılarak zamandan tasarruflu ve ekonomik bir şekilde yapılmaktadır.

Mini Ekskavatör Avantajları

Büyük şehirlerin ulaşım ve inşaat zorluklarını çözmek için geliştirilen mini ekskavatörlerin kullanımı her geçen gün artıyor. Kiralık Mini ekskavatör denilince aklınıza çok yönlülük, dar alanlarda ve hareketliliğin gerekli olduğu yerlerde hızlı çalışma gibi özellikler geliyor. Mini ekskavatör ile normal ekskavatör arasındaki en büyük fark,  küçük boyutuna rağmen kullanım kolaylığı sayesinde verimli çalışmaya olanak sağlamasıdır.

Araçlarımız, maliyet ve bakım kolaylığı açısından lastik kamyonlara sahiptir. Kabin, dar alanlarda temel kazı çalışmalarından sonra hafriyat için 360 derece dönebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu görüş açısı, dar alanlarda çalışma hızını büyük ölçüde artırır. Gövde bölümü haricinde bom adı verilen destek kolu kabinden bağımsız olarak farklı açılarda döndürülebilir.

İnşaat koşullarının düşük hareketliliği göz önüne alındığında, mini ekskavatörler ilk tercihtir. Kiralık Mini ekskavatör önce makine seçerken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Ekskavatör özelliklerinin ihtiyaçlarınızın ne olması gerektiğini iyi analiz etmeniz gerekiyor.

Önemli Olan Doğru Aracı Seçmek

Fonksiyonel ihtiyaç analizi yapılarak alınan kararlar hem bütçeyi hem de zamanın verimli kullanımını destekler. Ayrıca güçlü makineler kullanan operatörler daha fazla şarj edebilir. Gerekmediği takdirde ek maliyetler ortaya çıkabilir.  Aynı zamanda tasarlanandan daha küçük kapasiteli bir ekskavatör kullanmak süreci yavaşlatabilir ve zorluğu artırabilir ve dolayısıyla yakıt tüketimini artırabilir. Ancak işletmeniz için doğru ekskavatör modelini seçmek size para kazandırabilir ve verimliliğinizi artırabilir.

Dikkate alınması gereken bir diğer nokta, işletmeniz için en iyi modeli seçmektir. Sadece hafriyat işleri için gerekli olan ekskavatörler yükleme işlerinde başarılı olamayacaklardır. Bu size hafriyat işleri için iyi donanımlı bir iş makinesi seçme fırsatı verir. Başka bir örnek vermek gerekirse, zemin koşullarının zor olduğu bir iş yapmaya karar verirseniz, normal bir ekskavatör modeli ile bunu kolayca yapamayabilirsiniz.

İşin türü ve işin yapıldığı bölgedeki durum önemlidir. İşleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde halletmek için karla kaplı arazide tarayıcıları veya kablolu ekskavatörleri kullanmanız gereklidir. Kiralık Mini ekskavatör için 0532 775 86 19 numaradan firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz 

Bir yanıt yazın

hemen ara