Kompresör İle Yıkım

Kompresör ile Yıkım

Kompresör ile yıkım işlemi oldukça zor bir işlemdir. Şap betonu kırma bina yıkımı sırasında gerçekleştirilmektedir. Binada olmasını istenmeyen şap bölümünün ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu hususta şirketimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve ideal ücretlerle hizmet vermektedir. Şap betonu kırma ya da kesme alanlarında profesyonel bir şirkete gereksinim duymanız durumunda problemsiz ve güvenilir bir biçimde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.

Profesyonel hizmetlerimizden ve mali fiyatlarımızdan faydalanmak için bizi arayın. Hava kompresörü ile beton kırma çalışmalarında faaliyet göstermekte olan Kirim Yıkım Firmamız, kompresör parkuru ile kompresör ile yıkım ve kırım işlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Kırım yıkım firması, betonda ve asfaltta olası sorunlar, değişikler ya da özel projeler için karot delme ve kesme, karot çıkartma hususlarında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik bütün hususlarda kendini geliştirmiştir. Kırım yıkım firması, hassas makinelerin kullanımının olmadığı alanlarda kırım işlerinde kolay çözüm yolu olan kompresör ve elektropnömatik kırıcılar ile işlem yapmaktadır.

Beton kırma projelerinizde gereksinim duymanız durumunda bütün kırma delme işlemlerini profesyonel ekibimiz ile büyük bir hassasiyet içerisinde yaparak, çıkacak olan hafriyat malzemelerini anlaşmaya bağlı olarak en kısa zaman içerisinde bulunan ortamdan uzaklaştıracaktır. Kompresörlü kırım işlemlerinde çevreye verilecek olan rahatsızlık en düşük seviyeye indirilerek bilhassa depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında en düşük etkilenme sağlanmaktadır.

Bina Yıkımı Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Hususlar

Bina yıkımı, deprem gibi sarsıntılara karşı bina içerisinde yaşamakta olanları hayati tehlikeye sokabilecek, tehlikeli yapılar sınıfında olan binalar için yapılmaktadır. Elbette bina yıkımı için tehlikeli yapı mecburiyeti dışında kalan haller içerisinde bu işlem gerçekleştirilebilir. Riskli yapı sınıfında olmayan binaların, yıkım için mahkemenin onay vermiş olduğu bazı haller:

  • Bina istenilen beklentiyi karşılamamışsa ve yıkıldıktan sonra yenisinin yapılma koşuluyla,
  • Riskli yapı sınıfına henüz girmemiş fakat girmesine az zaman kalmış halde ise,
  • Devlet’in özel halleri (arkeolojik kazı, maden arayışı…) olması durumunda binanın yıkım prosedürü gerçekleştirebilir.

Kompresör ile yıkım işlemi öncesi gerekli bütün tedbirlerin alınması büyük önem taşımaktadır.

Bir yanıt yazın

hemen ara