İş Makinesi İle Yıkım

İş Makinesi İle Yıkım

İş makinesi ile yıkım ve enkaz kaldırma işlemlerinin başında güvenlik ve güvenilir yıkımdır. Günümüzde bina yıkımları 35 tondan az olmayacak şekilde paletli ekskavatör ile yapılır. Yüksek katlı, oteller, plazalar birçok yüksek katlı tehlike tescil eden yıkımlar 35 mt uzunluğunda bomlu kesicili elli tonluk ekskavatör ile güvenilir biçimde bölüm bölüm parça parça yıkımını yapmaktayız. İş makinelerin vaktinde bakımları yapılması yıkım operatörlerinin psikoteknik testlerinden geçmesi mecburi unsurlardır. Türkiye'de birçok yıkım şirketi var ancak güven ve kaliteli şirketler azdır.

İş makinesi ile yıkım kendi özelinde başarılı, güvenilir ve hızlı yıkımlardır. Türkiye’nin pek çok ilinde ilçesinde bina yıkımları, hastane yıkımları, otel yıkımları, okul yıkımları, kamu kuruluş ve kurumların binaların yıkımlarını yapan Türkiye'de tek kuruluş olan yıkım şirketiz. Gelişen sektöre uygun biçimde kendimiz ve ekip ekipmanları yenilemek ve deneyim mevzusunda geliştirme sağlıyoruz.

Yükseğe Erişebilen İş Makineleri İle Bina Yıkımı

Çok parçalı bomların birleştirilmesiyle oluşturulmuş ve uzun kollara sahip olan ekskavatörler çok katlı binaların yıkımı için kullanılabilirler. Bu tip iş makineleri, yapıyı üstten en alta kadar taşınabilir parçalar şeklinde yıkabilirler. Yüksek binaların yıkımı, adım adım söküme imkân tanır ve esnektir. Yüksek katlı yapıların yıkımı, süper uzun bomları olan iş makineleri ile beraber el ile kullanılmakta olan makinelerin aynı proje içerisinde beraber kullanılmasını gerektirebilmektedir. Yüksek yapıların yıkımında kule vinç ve diğer tiplerde uzun menzilli vinçler kullanmaktayız.

Kırıcı İle Yıkım

Ekskavatörlere sabitlenen beton kırıcılar dev beton kütleleri ufak parçalardan oluşmuş olan moloz yığınlarına dönüştürürler. Yıkıcılar, içten montelenmiş hidrolik bir silindir tarafından kontrol edilen çenelere sahip olmaktadır. Alt çeneye, donatı kesici bıçaklar monte edilebilir. Ayriyeten, bu tip iş makineleri yıkım molozlarından agrega üretebilirler.

Çok Amaçlı Hidrolik Ekipmanlar Kullanılarak Yıkım Çok amaçlı hidrolik yıkım ekipmanları çelik veya betonarme yapıları yıkmak için kullanılabilirler. Çok amaçlı ekipmanlar ekskavatörün bomuna veya diğer bir parçasına monte edilebilirler. İş makinesi ile yıkım için en çok tercih edilen tekniklerden biri olmaktadır.

Bir yanıt yazın

hemen ara