Kiralık Mini Kepçe

Kiralık Mini Kepçe

Son yıllarda Türkiye'de oldukça fazla sayıda yapı yenilendi. Elbette bu iyi bir durum. Gerek görsel açıdan ve gerekse yapıların sağlamlığı ve güvenliği açısından yeni ve deprem yönetmeliğine uygun yapılmış binaların çoğalması mühim. Eski ve yıpranmış yapılarda oturan kimseler bir müteahhit ile anlaşarak veya kentsel dönüşüm kapsamında binalarını yenileyebilme fırsatı elde ediyorlar.

Burada hem apartman sakinleri ve hem de müteahhitler için karlı bir iş ortaya çıkıyor. Bina sakinleri hiçbir masrafa girmeden yeni birer daireye, müteahhitler ise belki ilk başta masrafa girseler de bina yapımı tamamlandıktan sonra satarak harcadığından daha fazlasını kazanacağı dairelere sahip olabiliyor. Fakat bir bina tamamlanana kadar birçok aşamadan geçiyor. Her iş için farklı işçiler ve gerektiren işler için farklı makineler ve cihazlar kullanılıyor.

Yeni Bir Yapıya Giden İlk Basamak Yıkım

Bir yapının yenilenmesi için ilk basamak olan yıkım işleminin gerçekleşmesi de bu iş için üretilen araçlarla gerçekleştiriliyor. Yeni yapının yapılacak olduğu alanın tamamen boşaltılarak yeni yapı için yer açılması gerekiyor. Bunun için de yıkım işlemini yaptıran kişiler kiralık mini kepçe tercih edebiliyorlar. Yıkım işlemi gerçekleştirilecek olan yapı evvela tamamen boşaltıldıktan sonra sökülmesi gereken kapı, pencere gibi bazı eşyalar sökülerek yıkım esnasında zayi olmasının önüne geçilebilmektedir. Yine varsa klima, kombi gibi cihazlar da yıkım işlemine geçmeden önce de monte edilerek alınmaktadır.

Geçici İhtiyaçlara Çözüm Olarak Kiralık Kepçe

İnşaat firmaları, yenilenmeye ihtiyaç duyan yapı sahipleri ile görüşme sağlayıp anlaştıktan sonra binayı yenilemek için kolları sıvar. Yapı tamamen boşaltılıp yıkım için uygun hale geldiğinde kepçe adı verilen araçların yardımı ile yapının yıkım işlemine başlanır. Burada devreye kiralık mini kepçe araçları girer. İnşaat firması, binanın yıkımından sonra belki de uzun süre ihtiyaç duymayacağı bir aracı satın almak yerine aracı kiralayarak gereksiz masraftan kurtulur.

Kiralık Kepçe Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz

Kiralık mini kepçe için bizi tercih edebilir, ihtiyacınız kadar süre kullanıp geri teslim ederek sadece kiralama masrafı ile işinizi görebilirsiniz. İnşaat işlerinizde kullanacağınız mini kepçe, yıkım işlemlerinizde size kolaylık sunar. Küçük ve ulaşılması zor alanlarda da size yardımcı olabilir. Yeni bir yapının ilk basamaklarından biri olan yıkım esnasında kepçe adı verilen araçlar önemli rol oynamaktadır. Yıkım için ihtiyaç duyduğunuz anlarda mini kepçe kiralayarak yıkımı başlatabilirsiniz. Mini kepçe kiralamak için 0532 775 86 19 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

hemen ara