Kiralık Mini Kato

Kiralık Mini Kato

Kazma işlemi kaldırma yükleme ve iletme gibi işleri bir tek başına gerçekleştirebilen ve yapmış olduğu işe göre isim alan bu araçlar Mini Kato olarak bilinir. Genellikle hafriyat işlerinde kullanılmış olan bu sistemler oldukça kullanım kolaylığı sunar. İş ve inşaat makineleri denildiği zaman hiç kuşkusuz ilk akla gelen minik kato makinelerdir.

Genellikle toprak kazıp yüksek bina yıkımında hurda istiflemesi yapmadan boru döşeme  gibi tarama sistemlerde çalışarak her türlü alanda kolaylık sağlar. Motorlardan aldıkları güçlerinden dolayı her devirde istenilen çalışma modlarında ayarlama imkânı veren sistemler sayesinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Çalışma esnasında kaldırılmış olan yükün ve yapılan kazı çalışmasının sistemine göre motor devri ayarlama hidrolik pompa sistemi ile operatörün yönetiminde çalışma yapar. Kazma toprak yükleme hafriyat taşıma gibi işlemler esnasında kiralık Mini Kato hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirsiniz

Mini Kato Motor Gücü Nedir

Motorlardan almış oldukları güçten dolayı istenilen devirlerde çalışma modlarına sahip olan bu makineler operatör aracılığı ile kontrolü sağlanır. Bu cihazların kullanımı dikkat gerektirir. Kazma ve yük taşıma hususunda avantaj sağlamış olan bu cihaz iş gücünden kazanç sağlar. Bu makineler kullanıldıkça dikkatli davranılmasında fayda vardır.

Günümüzde yer alan Mini katoları 800 rpm ile 2000 rpm motor devirleri arasında çalışma sağlayarak hidrolik pompa sayesinde motora iletişimini sağlayan bobin ve elektronik sensor yer alır. Kaliteli olan kiralık mini kato ile hizmet veren firmamız ile her türlü hafriyat kazma işlevinde kullanılabileceğiniz araçların tahsisi gerçekleştirilir. Motor gücü bu işlemler yapıldığında oldukça önemlidir. En üst seviyede verim ve en az seviyede maliyet hedefi ile karayolu inşaatı yapım işlerinde faaliyet göstermiş olan bu sistem sayesinde iş gücünden ve zaman açısından kazanç sağlanmış olur.

Mini Kato Çeşitleri

Çalışma yapacakları alanlara ve yapmış oldukları işin çeşitliliğine göre değişiklik kazanan bu sistemler çeşitli modelleri ile piyasada yer alır. Kullanılmış oldukları alanlara göre çalışma performansları en üst seviyededir. Karayollarında çalışma ve hafriyat işlerinde çalışma yük taşıma sistemlerinde yaygın olarak kullanılan araçlar eşliğinde iş gücünden zaman kazanımı yaşanır.

Kiralık Mini Kato hizmeti vermiş olan firmamızda bu hizmeti kaliteli bir şekilde alabilir ve aradığınız üstün hizmeti size sunacak olan firmamız her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacaktır. Firmamızdan bu hizmeti almak için 0532 775 86 19 nolu telefon numarasında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

hemen ara