Kiralık Kato

Kiralık Kato

Şantiyelerde kullanılan birçok inşaat makinesi vardır. Her şeyin farklı bir görevi vardır. Son teknoloji ve büyük kapasiteli bir makinedir. Ekskavatörler en yaygın araçtır. Ekskavatörlerin farklı modellerinden biri de Kato adlı bir cihazdır. Kullanışlı ve çok yönlü bir araçtır. Kato tek başına ağır bir inşaat işi yükünü taşıyor. Otomatik sistemler ve hidrolik sistemler gibi türleri de vardır. Güvenli araçlar oldukları için can güvenliği de sağlarlar. Kiralık Kato terimi genellikle Kato ile bağlantılı olarak kullanılır.

Kato Nedir?

Şantiyelerde kullanılan cihazlar çok çeşitlidir. Şantiyelerde işlenen toprağı kazmak ve yumuşatmak için kullanılan fonksiyonel cihazlardır. Toprağın durumuna göre uygun kara aracı seçilecektir. Her Kato her zeminde çalışmaz. Yani toprak sahada çalışabilen Kato türleri ile ağaçlık bir alanda çalışan Kato türleri aynı değildir. Tırtıl ve lastik tekerleklerle çalışan iki modeli vardır. Araziye göre paletler veya lastik tekerlekler kullanılmaktadır. Katoların ayrıca kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Firmamızdan kiralık Kato ile günlük ve saatlik olarak kiralayabilirsiniz.

Kato'nun Teklifleri Ve Tercihleri

Kato sağlam bir araçtır. Bunları kullanmak için deneyim gereklidir ve pahalı bir makinedir. Bu nedenle dikkatli olunmalıdır. Katoların temizliği de hiç de zor değildir. Araç sahipleri Kato'yu yurtiçinde ve yurtdışında satıyor. Kato, inşaata başlamak için ihtiyacınız olan araçtır. Bu nedenle muhakkak kullanmanız gerekir.

Kato'nun Türü

Tüm dünyada gidere Kato kullanımı artmaktadır. Kato, yol yapımı, bakım onarım işleri, şantiyeler ve metro inşaatı gibi birçok faaliyet alanında liderdir. Kato'ya yüksek performanslı makine denir. Kato çeşitleri aşağıdaki gibidir.

  • Engebeli arazi vinci: Geçilmez bir şantiyenin olduğu yerlerde kullanılır
  • Vakum kamyon: Örneğin emme işlevi sayesinde kanalizasyon tıkanıklığını temizler
  • Sokak süpürücüler: Sokakların süpürülmesinde kullanılır
  • Kar süpürgeleri: Kötü hava şartlarını zemini açmak için kullanılır
  • Kamyon Vinç: Kamyon yapısı yukarı doğru uzanan bir sisteme sahiptir. Vinç haline gelen kamyonlar, büyük yükleri kaldırmak için kullanılır.

Kato’nun Uygulama Alanları

Şu anda Kato inşaat makineleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Köprü yapımı, yol bakım/onarım çalışmaları, asfalt çalışmaları, inşaat, şantiye, metro çalışmaları gibi birçok yerde büyük iş makinaları kullanılmaktadır. İnşaat makinelerinin adı Kato'dur. Kato kiralama ve satış olmak üzere iki açıdan tercih edilmektedir. Kiralık Kato daha çok tercih edilir. Bunun nedeni maliyet tasarrufudur. Firmaların %99'u daha ekonomik olduğu için kiralama seçeneklerini tercih ediyor. Kiralık Kato için 0532 775 86 19; numaradan firmamıza ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

hemen ara