Bina Yıkım İşleri

Bina Yıkım İşleri

Bina yıkımı işleri en tehlikeli olan işlerden birisidir. Bu nedenle kontrol gerektiren bir iştir. Kentsel dönüşümün olduğu yerlerde, deprem gibi doğal afetlere dayanıklı olmayan binaların yıkımı gerçekleşmelidir. Bina yıkım işleri için kontrollü bir şekilde organize edilmelidir. Bunun için uygun bir firma tercih edilmelidir. Hem çevredeki güvenlik önlemlerini alabilen hem de tehlikeleri en aza indirgeyerek gerekli olan işlemin gerçekleşmesi gerekir. Bunun için de sağlam tecrübe edinen firma gerekir. 

Firmamız Bina Yıkım İşleri Nasıl Yapmaktadır?

Bina yıkım işleri için gereken tüm izinlerin alındığına dikkat etmekteyiz. Ekip halinde yapılması gereken bir iş olduğu için firma olarak ekibimiz öncelikle tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Binanın yıkımı için gerekli projeyi hazırladıktan sonra güvenli bir şekilde yıkım işlemini tamamlamaktayız. Bina yıkım işleri tamamlandıktan sonra firmamız yıkım hizmeti verdiği bölgeyi katı atıklardan temizlemektir. Yıkım hizmetini sunduktan sonra gerekli olan hazırlık aşamasında binayı incelemekteyiz. Elektrik, doğalgaz gibi hizmetlerin uygun şekilde kesilmesi ve yapının çevreye zarar vermeden işlemin tamamlanması için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. Farklı teknolojileri kullanarak binayı en ince detayına kadar kontrol etmekteyiz. 

Firmamızın Bina Yıkım İşleri Görevleri

Yıkımı gerçekleşecek bölgenin çevresini çitle sardıktan sonra alarm ve uyarı levhalarını gerekli yerlere bağlama görevini üstlenmekteyiz. Yıkım işini yapacak ekiplerin güvenliğini de ayrıca kontrol etmekteyiz. Firmamız yıkımın uygulanması balyoz, takoz, kazayağı gibi malzemeler kullanmaktadır. Bu malzemelerin yanında firmamız yıkım için patlayıcı yöntem hizmetini de sizlere sunmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmanız için sizlerin de ayrıca devlet kurumundan özel izin almanız gerekmektedir. Ekiplerimiz yüksek tecrübe ile bu yöntemi de en uygun şekilde sunmaya hazırdır. Tüm yıkım işlerinizi gerekli olan maliyeti hesaplayarak en uygun şekilde sunmaya hazırız. Bina yıkım işleri ciddi titizlik gerektiren ve devlet kurumundan izne gereksinim duyan bir iştir. Böyle ciddi bir işi deneyime sahip olmayan firmalara vermemeniz önem arz etmektedir.

Küçük bir hata geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Firma olarak yıkım işini hatasız sizlere sunmak için hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

hemen ara