Kiralık Kepçe

Bilindiği gibi birçok hafriyat işlerinde ve de inşaat firmalarında çok sayıda iş makinaları kullanıldığı gibi, kepçe de bir başka ihtiyaç duyulan iş makinalarındandır. Bunun için firmamız temsilcileri ile görüşerek kiralık kepçe hizmeti alabilirsiniz. Kepçe birkaç saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık kiralanabilir. Bu makinalar;

  • Kanalların kazılmasında,
  • Bahçelerin ve parkların düzenlenmesinde
  • İnsan gücünün yetmediği betonların kırılmasında,
  • Çevrenin düzenlenmesinde,
  • Bina yıkma işlerinde ve peyzaj işlerinde de kullanılır.

Şehirlerin alt yapı işlerinde de sıkça işe yarar. Yükleme yapılması gereken durumlarda da kepçe kullanılır. Birçok inşaat artıkları, birikmiş toprakların ve yığılmış taşların yerden alınması veya kazıyarak kamyonlara yükleme yapılmasında da kepçeler çok işe yarar.

Kiralık Kepçe Çeşitleri

Aklımıza ilk önce bildiğimiz kepçe şekilleri geliyor. Ama aslında pek çok çeşitleri var. Bunları araştırarak yapacağınız işe en uygun olan kepçe çeşidini seçebilirsiniz. Mesela; yükleme yapmak için kullanılan kepçeler, bunlar bir traktör ve yükleme işini yapan bir kepçeden oluşur. Yükleme işini yapan kepçelerden hariç kazı yapan kepçelerde bulunur.

Kazı işleriniz için bu çeşit kiralık kepçe çeşidini de kullanabilirsiniz. Hem kazı hem de yükleme yapan kepçelerde vardır. Bu kepçelerden seçerseniz iki farklı makina kullanmanız gerekmez. Düz kepçesi olan, draglin kovalı, çeneli model ve ters kepçeli modellerde mevcuttur. Bunlar kolay kullanışları ve esnek olduğu için çok tercih edilir. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Kepçe Kiralama Süreleri

Yapacağınız işe göre ve zemine uygun olarak makineleri kendiniz seçebileceğiniz gibi firma çalışanları ile de seçebilirsiniz. Kiralık kepçe bulmak bazen zor olabilir. Böyle bir durumla karşılaşınca firmamıza kayıt yaptırarak işinizi halledebilirsiniz. Bu konuda ülkemizde deneyimli ve köklü firmalar arasındayız. Size uygun olanlar kepçe için müşteri temsilcimizle iletişime geçerek her türlü işiniz için anlaşma yapabilirsiniz.

Böylelikle alt yapı, kazı çalışmaları, bahçe düzenleme, hafriyat, yol parke döşeme, inşaat işlerinde işinizi en kusa ve iyi şekilde yapabilirsiniz. Firmamızdan, bu işlerin yapımı konusunda son yıllarda, çok ileri tekniklerle üretilmiş sağlam ve az yakıtla çok iş yapan kepçelerden faydalanarak hizmet alabilirsiniz. Hizmet süresini siz belirleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

hemen ara