Kiralık Kato

Makinalar hayatımızın her alanında yer alır. İnsan hayatını kolaylaştırdıkları için önemli yer teşkil eder. İnşaat sektöründe de makinalar önemli bir yer kaplar. Özellikle şantiye alanlarında, insan gücünün yetmediği alanlarda iş makinaları devreye giriyor. Her birinin ayrı ayrı görevleri vardır. Bu makinalar son teknoloji ile üretilmiş kapasiteleri oldukça yüksek makinalardır.

Çok fazla çeşitte makinalar vardır. Kato da bunlardan bir tanesidir. Şantiyede işe yarayan ve çok amaçlı makinalardandır. Bu makinalarla ilgili kiralık kato ismi çok kullanılır. Katolar şantiye deki yapılacak işlerin çok büyük bir bölümünü halleder. Bu makinaların otomatik ve hidrolik olanları da vardır. Güvenlik bakımından da çok gelişmiş araçlardır. Böylece çalışanların can güvenliğinde korumakta olan araçlardır.

Kato Ne İşe Yarar?

İnşaat sektöründe çeşitli araçlar kullanılır. Bunlardan biri de ekskavatör cinsi olan kato diye de adlandırılan araçtır. İnşaat yapılacak alanın kazılması ve yumuşatılabilmesi amacıyla kullanılan fonksiyonel araçlardır. Kazılacak alanın farklı özelliklerine göre de farklı çeşitleri vardır. Bu araçlar her zeminde çalışamaz. Mesela toprak saha da çalışan ile ormanlık arazide çalışan kato farklı olur.

Katoların paletli ve lastik tekerlek üzerinde çalışan iki çeşidi vardır. Zeminin durumuna göre paletli ya da lastik tekerlekle çalışmalar yapılır. Günümüzde elektrikli modellerde üretilmekte ve envanterlere girmektedir. Firmamızda kiralık kato çeşidi de bulunur ve müşteriye hizmet için isteğe göre kiralama yapılır.

Katolar Nasıl Kiralanıyor?

Bu araçlar hem dayanıklı hem de çok sağlam araçlardır. Kullanabilmek için tecrübeli olmak gerekir. Çünkü maliyeti yüksek olan araçlardır. Bu yüzden kiralamak özen ve dikkat gerektirir. Bunlardan bulmak hiç zor değildir. Firmamız hem ülkemizde hem de yurt dışında kato satışı ve kiralaması yapıyor. Satın almak isteyenler firmamız ile irtibata geçebilir. Maliyetin düşük olmasını tercih edenler için en iyisi kiralamak olur. Kiralık kato kiralamak için yapılacaklar;

  • Firmamız temsilcileri ile irtibata geçmek
  • Talebinizi iletmek
  • Fiyat teklifi almak
  • Fiyat uygunluğu sonrası sözleşmeyi imzalamaktır.

Bu taşıtlar inşaatların şantiyelerinde işlerin düzgün yürüyebilmesi için çok gerekli araçlardır.

Bir yanıt yazın

hemen ara