Kiralık Hiyap

İnşaat şantiyelerinden elektrik direklerinin dikilmesine, depo sahalarından, hassas ekipmanların taşınmasına kadar birçok işte kullanabileceğiniz kiralık hiyap iş makineleri, araç üstü vinç olarak da anılır. Taşınması oldukça güç olan ve bir o kadar dikkatli olunması gereken ağır yüklerin bir yerden bir yere taşınması esnasında oldukça önemli bir role sahiptirler.

Zamanın gereksinimi olan teknolojik iş makinelerinin, şirket bünyesinde bulundurulması oldukça maliyetli bir yatırım olduğundan sıklıkla tercih edilmemektedir. Tüm sektörlerde olduğu gibi özellikle inşaat firmaları, bu anlamda kendilerine çözüm ortakları aramaktadır. Şirketimiz olarak, birçok model ve boyutlarda iş makinesi ağımızla hizmetinizdeyiz. Müşteri portföyümüzde bulunan şirketler ve kaliteden ödün vermeyen şirket anlayışımıza, karşılıklı kazanma ilkesi de katarak müşterilerimize çözümler üretiyoruz.

İhtiyaca Yönelik Çözümler

5 tondan 500 tona, 10 metreden 55 metreye kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesinde, kiralık hiyap temin etmeniz, bizi tercih etmeniz halinde mümkün. Sertifikalı ve deneyimli operatörler eşliğinde yeni ve ileri teknoloji ile donatılmış araç üstü vinçlerimiz, sizin ve şirketinizin işlerini kolaylaştırır.

Riskli ve taşınması zor işleriniz için, doğru çözümleri bulmak ve uygulamak oldukça önemlidir. Maliyetleri düşürmek anlamında doğru ekipmanları kullanmamamın karşılığında, olası çıkabilecek sorunlar, katlanarak karşınıza çıkabilir. Bu tür tatsızlıklarla karşılaşmamanız için, şirketimiz olarak, kaliteli ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Firmamız, çalıştığı tüm kurumsal ve bireysel müşterileri için, bir kerelik çalışılan iş gibi göremeyip, uzun süreli ve daimi çözüm ortağı olmayı hedeflediği işler gibi bakmaktadır. Kazan kazan ilkesi ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktayız. Olası çıkabilecek sorunlarda her daim yanınızda olacak olan firmamız ile, yapılacak işin tüm süreçlerinde kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Şirket deneyimlerimiz ve profesyonel çalışanlarımızla, önce iş güvenliği ve işçi sağlığını gözeterek, sunulan hizmetin kusursuz ve doğru zamanda teslim edilmesi için kiralık hiyap hizmeti vermekteyiz. 

Zaman Sizin, Övünmek Bizim

Günümüzde zamanın kıymeti oldukça fazla. Size sunacağımız kaliteli ve hızlı hizmetle işlerinizi yaparken, size zaman kazandırmayı vadederken, sonrasında işin gururunu yaşamak bize düşüyor. Hiyap ihtiyaçlarınız olduğunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

hemen ara