İstanbul Hafriyat Alımı

İstanbul Hafriyat Alımı

Çevre kirliliğini özellikle büyük şehirlerde önleyerek toplanması, taşınması, geçici biriktirilmesi, geri kazandırılması gibi nedenlerden ötürü bina ve eklentilerin yıkıntıları arasından özel olarak hafriyat toprakları toplanır.

Burada çevreci güdülerin yanı sıra şehrin dokusunu da korumaktır. Başvurunuz neticesinde bu topraklar belediye tarafından büyük oranda geri dönüşüme kazandırmak için yapabilir.

Hafriyat topraklarının taşınması ve alınması için sizlerin özel olarak belediyeye talep göndermesi gerekir. Çevre koruma müdürlükleri de bunun denetimini yapar.

Ayrıca, İstanbul hafriyat alımı konusunda hizmet veren firmamız gerekli yasal yaptırımlara uygun hareket eder.

Gerekli kalite belgeleri, özel ve resmî kurumlardan alınan izin belgelerine de özel olarak sahiptir.

Hafriyat Nedir?

Kaza ya da yıkım işlemleri esnasında oluşan malzemelerin, molozların bulunduğu yerden kaldırılarak taşınıp boşaltılması için yapılan özel hizmetin adıdır.

Bu iş için özellikle özel olarak tasarlanan araçlardan yararlanılır. Kazım işlemlerinin yanı sıra binaların yıkılmaları neticesinde de beton yığınları oluşur.

Bu yığının da haliyle temizlenmesi ortamdan uzaklaştırılarak taşınması gereklidir. Hafriyat işlemi de işte bu noktada gerekli istenmeyen malzemeleri ortadan kaldırıp işlerinin kolay devam edilmesini arzular.

Ayrıca, İstanbul hafriyat alımı konusunda hizmet veren firmamız hafriyat işlemlerini en hızlı şekilde yapmaktadır.

Bu kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak için 0532 775 86 19 numaralı telefonu telefondan firmamızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Hafriyat alım işlemi yapısı gereği bir tür çevrecilik hizmetidir.

Hafriyatın Faydaları

Hafriyatın alınması öncelikle çevredeki istenmeyen görüntünün sona ermesini sağlar. İş sırasında çok daha geniş çalışabilme olanağına sahipsiniz.

Civardaki kişiler için rahatsızlık oluşturmaz.

Toprak boşaltıldığı için yeni bina içerisine yer kalır. Kullanım fazlası malzemeler yerine göre başka alanlarda da kullanılabilir.

Madencilik, kanalizasyon, keşifler, kazılar, madencilik, çevresel restorasyon, inşaat gibi uygulamaların sonucunda oluşan istenmeyen moloz ve toprak yığınlarını çok daha farklı alanlarda kullanarak doğaya geri kazandırılabilir.

Sizler de hafriyatın taşınmasının faydaları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0532 775 86 19 telefon numarasından bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

hemen ara